,

سئو پیوند یکتا و تیتر

SeoTm-site

بهینه سازی ساختار سایت

با توجه به آموزش و توضیحاتی که در بخش مقدماتی از آموزش سئو و بهینه سازی در مطالب قبلی سایت اشاره شد این بار به بررسی سئو تیترها و ساختار سایت می پردازیم.

تیترها بسیار مهم و یک مسئله تقریبا حیاتی می باشد و حتما سعی کنید که تیترهای سایت همیشه قابل دید و توجه کابران و موتور های جستجو باشد و از بقیه مطالب سایت متمایز باشد چرا که هم برای کاربران مهم است و هم برای موتور های جستجو و یه نکته جالب این هست که کابران سایت تیتر را می بینند اما موتورهای جستجو، سایت را کامل و سطر به سطر می خوانند و در این میان وظیفه شماست که تیترهای سایت را به موتور های جستجو نشان دهید و اهمیت آن ها را به موتورهای جستجو بیان کنید.

اگر تیترهای سایت یا عناوین سایت متمایز از بقیه باشد چه اتفاقی خواهد افتاد؟

وقتی ما عناوین و تیترهای سایت را متفاوت از بقیه قرار می دهیم موتورهای جستجو و کاربران این را احساس میکنند.

برای متمایز کردن تیترها ترفندها و روش های زیادی وجود دارد برخی از این ترفند ها در مطلب ”اصول و قواعد سئو و بهینه سازی On page SEO ” اشاره شده است که توصیه می شود از هدینگ ۱ برای این کار استفاده شود که گوگل هم از هدینگ ۱ بدش نمیاد و این تگ رو به عنوان تگ مهم قلمداد می کند و از بقیه متمایز می داند.

بهترین پیوند یکتا برای سئو چه نوع پیوندی است؟

اگر از سیستم مدیریت محتوای وردپرس استفاده کنید در قسمت تنظیمات بخشی به نام پیوند های یکتا وجود دارد که با استفاده از این قسمت می توان مسیر مطالب یا لینک مطالب و نحوه قرار گیری آن ها را انتخاب کنیم.

پیوندهای یکتا همیشه توصیه می شود طولانی و پیچیده نباشد که باعث گمراهی کاربر و موتورهای جستجو می شود ولی خوشبختانه گوگل و دیر جستجوگرها پیچیده ترین پیوند ها را هم پشتیبانی می کنند اما با این حال بهتر است به این صورت استفاده نشوند. در مطالب بعدی ان شالله به بررسی سئو پیوند یکتا نیز خواهیم پرداخت.

هدف اصلی گوگل از الگوریتم هایی که ارائه می دهد نمایش سایت های هدفمند هست و از ابتدا بر این اصل که برای کاربر کار کنیم نه برای موتور جستجو تاکید شده است پس ما هم می توانیم با استفاده از پیوند های ساده و کاربردی هم باعث محبوبیت سایت در بین موتورهای جستجو شویم و هم برای کاربران سایت.

بهترین پیوند یکتا از دید سایت ها متفاوت می باشد و هر کسی یک نوع پیوند یکتا را صلاح میداند و شما باید طبق موضوع سایت خود و دسته بندی که انجام داده اید بهترین یکتا را در نظر بگیرید مثلا من برای سایت سئو تی ام یکتایی انتخاب کردم که عنوان مطالب بوده است که عنوان مطلب به عنوان لینک ایجاد می شود و چون مطالبی که در سایت درج می شود از عنوان هایی با کلمات کلیدی تشکیل شده است، باعث می شود که کلمات کلیدی سایت در محتوا، عنوان، توضیحات، کیوردها و در لینک ایجاد شود که باعث محبوبیت در بین موتورهای جستجو و کاربران شده و رفته رفته باعث افزایش بازدید و پرسه بزرگ برندینگ نیز می شود.

امیدوارم این مطلب براتون مفید واقع شده باشد.

سئو SeoTm

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *